MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 6982579
nr 698 2579
MIRROR
Victorian style, gilt, height: 88,
Nyrokoko, Förgylld, höjd: 88
Condition: slitage
700
SEK 300
Monday May 23 2011
at 19:09:57
23/5 19:03:43